Hakkımızda

Narlıdere Pilates Stüdyosu

Narlıdere pilates stüdyosu, 2015 yılından bu yana İzmir Narlıdere’de hizmet vermeye devam etmektedir. Bu süreçte 2000′ e yakın bireysel ve grup dersleri gerçekleştirdik.  Narlıdere pilates stüdyosunda bireysel reformer pilates derslerinin yanı sıra 2’li ve 3’lü grup reformer dersleri verilmektedir. Bununla birlikte, fiziksel rahatsızlığı olan ve reformer pilates yapmasında doktoru tarafından herhangi bir sakınca görülmeyen kişilere yönelik pilates derslerimiz gerekli eğitimleri almış eğitmenlerimiz tarafından uygulanmaktadır. Ayrıca, trx, cadillac, bosu ve trigger point ekipmanlarını programlarımıza dahil ederek hareket ve egzersiz çeşitliliğini arttırmaya önem veriyoruz. 

Pilates, size ve vücudunuza uygun bir şekilde uzman eşliğinde doğru ekipmanlarla yapıldığında en etkili sonucu vermektedir. Stüdyomuz, başlangıçtan ileri seviyeye kadar farklı seviyelerde olan kişilere yönelik etkili egzersiz programı oluşturmamızı sağlayan son teknoloji ve tam donanımlı ekipmanlar içermektedir. Stüdyomuzda gerekli eğitimleri almış pilates eğitmenlerimiz tarafından kişisel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış programlar sunulmaktadır. 2′ li ve 3′ li grup reformer pilates dersleri düzenlenirken, gruptaki kişilerin aynı seviyede olmasına özellikle özen gösterilmektedir. 

Stüdyomuza ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanabilmekle birlikte, özel aracınız için kolaylıkla park yeri bulabilirsiniz. Stüdyomuz konum itibariyle nezih bir mühitte olması ve bahçesi olması nedeniyle dersleri yaparken ferah bir ortam sağlamaktadır.